O firmie

Przedsiębiorcy nas wybierają

GRUPA ANICON to firma regionalna, która działa na rynku już od 12 lat.

Tak długi staż oraz 17 lat doświadczenia właściciela w branży sprawiło, że profesjonalizm obsługi stał się naszym nawykiem. Zajmujemy się tym, co lubimy, a czego nie lubią przedsiębiorcy – papierkową robotą. Współpracujemy z mikro-, małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Oferujemy outsourcing biznesowy, w którego skład wchodzi: obsługa zewnętrzna w zakresie usług rachunkowo-księgowych, kadrowo-płacowych i administracyjnych.

Co zyskujesz przy naszej współpracy?

Zlecenie czynności związanych z księgowością, kadrami, płacami i administracją firmie takiej, jak nasza, pozwala Ci skupić się na tym, co najważniejsze dla Twojego biznesu – na jego rozwoju. W ten sposób odciążasz działalność firmy, a zyskany czas i środki możesz zainwestować w zadania o wyższym priorytecie.

Im szybciej zlecisz nam obsługę Twojej firmy, tym szybciej odzyskasz czas, energię i pieniądze, które dotychczas traciłeś przez wypełnianie papierów. Zobacz ofertę obsługi księgowej i kadrowo płacowej, a później skontaktuj się z nami zostań jednym z naszych klientów!