Bonusy

Oprócz standardowych usług oferujemy wiele dodatkowych możliwości, które w razie potrzeby możesz wykorzystać, aby jeszcze bardziej usprawnić działanie Twojej firmy i uporządkować formalności.

 1. Zakładanie i przekształcanie spółek

  Pomożemy Ci w organizacji spółek prawa handlowego oraz cywilnych. Ułatwimy też przebrnięcie przez formalności przy przekształceniu spółek cywilnych w spółki prawa handlowego.

 2. Sporządzanie ważnych dokumentów

  Na Twoje życzenie sporządzimy roczne informacje o dochodach (PIT-11, PIT-8B), a także przygotujemy deklarację GUS.

 3. Doradztwo podatkowe

  Specjalizujemy się nie tylko w outsourcingu biznesowym, ale również w doradztwie. Doradztwo podatkowe to dodatkowa usługa, z której możesz skorzystać, bez potrzeby zwracania się do kolejnej firmy – wszystkie masz w jednym miejscu. Nasz doradca podatkowy jest członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych, więc masz pewność, że obsługa odbędzie się na najwyższym poziomie.

 4. Podejście, jakiego nie znajdziesz gdzie indziej

  Jako grupa profesjonalistów dbamy o to, żebyś czuł, że współpracujesz z profesjonalistami. Dlatego mamy dla Ciebie pakiet komunikacyjny, dzięki któremu będziemy powiadamiać Cię o ważnych terminach za pośrednictwem poczty e-mail oraz SMS-ów. Dodatkowo jako nasz klient masz dedykowanego, osobistego doradcę finansowego. Jeśli nie będziesz mógł osobiście dostarczyć nam potrzebnych dokumentów, odbierzemy je od Ciebie. Istnieje też możliwość przyjazdu księgowego do siedziby Twojej firmy.

Wszystkie te bonusy otrzymujesz, zostając naszym klientem – wybierając ofertę obsługi rachunkowo-księgowej, kadrowo-płacowej lub doradztwa podatkowego. Sprawdź, co jest Ci potrzebne, i skontaktuj się z nami już dzisiaj!